Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Loty z Warszawy do Brukseli od 79,00 PLN

Wylot z:
Warszawa, Polska PL
Lotnisko wylotu:
Warszawa - Dowolne lotnisko (WAWA)
Przylot do:
Bruksela, Belgia BG
Lotnisko przylotu:
Bruksela - Dowolne Lotnisko (BRUK)
Data podróży:
od 2019-10-01 do 2020-03-22
Promocja aktualna do:
2019-10-31
Linie lotnicze
Ryanair
Cena od:
od 79.00 PLN

Tanie loty z Warszawy (WAWA) do Brukseli (BRUK) od 79,00 PLN

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tanich biletów lotniczych Wizzair, które oferują tanie loty na trasie Warszawa – Bruksela. Z warszawskiego lotniska Warszawa Okęcie (WAW) linie Wizzair oferują bezpośredni połączenie z lotniskiem Bruksela-Charleroi. Wyloty w sezonie letnim 2018 realizowane są codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godzinie 18:35-20:40, natomiast loty powrotne z Brukseli do Warszawy także 7 dni w tygodniu o godz 21:15-23:10.

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair, oferują tanie loty na trasie Warszawa – Bruksela. Z warszawskiego lotniska Warszawa Modlin (WMI) linie Ryanair oferują bezpośrednie połączenie z lotniskiem Bruksela-Charleroi, które znajduję się nieopodal centrum miasta. Wyloty w sezonie letnim 2018 odbywają od poniedziałku do piątku dwa razy w ciągu dnia o godzinie 09:25-11:20 i o 20:50-22:45, połączenie w sobotę odbywa się o godzinie 09:25-11:20, natomiast lot w niedziele odbywa się o godzinie 16:20-18:15. Loty powrotne z Brukseli Charleroi także siedem dni w tygodniu.

 

Wystarczy wybrać dowolną datę wylotu i zarezerwować swój tani bilet lotniczy. Loty już od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę. Proponujemy Państwu również rezerwację telefoniczną, nasi konsultanci czekają na Państwa telefony 7 dni w tygodniu.

Przykładowe loty z Warszawy do Brukseli

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-19 20:45 Warszawa (WMI)
2019-12-19 22:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-29 08:30 Bruksela (CRL)
2019-12-29 11:30 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 142.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-23 20:35 Warszawa (WMI)
2019-12-23 22:45 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-29 08:30 Bruksela (CRL)
2019-12-29 11:30 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 142.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1058
2019-12-20 09:10 Warszawa (WMI)
2019-12-20 11:20 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 1058
2019-12-29 08:30 Bruksela (CRL)
2019-12-29 11:30 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 142.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1058
2019-12-22 19:55 Warszawa (WMI)
2019-12-22 22:05 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 1058
2019-12-29 08:30 Bruksela (CRL)
2019-12-29 11:30 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 142.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-22 09:40 Warszawa (WMI)
2019-12-22 11:50 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-29 08:30 Bruksela (CRL)
2019-12-29 11:30 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 142.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-17 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-17 20:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-29 08:30 Bruksela (CRL)
2019-12-29 11:30 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 142.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-18 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-18 20:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-29 08:30 Bruksela (CRL)
2019-12-29 11:30 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 142.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-16 20:35 Warszawa (WMI)
2019-12-16 22:45 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-12-29 08:30 Bruksela (CRL)
2019-12-29 11:30 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 142.00