Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Tanie przeloty do Brukseli - Promocje lotnicze

od 2019-08-15 do 2019-10-20
59.00
od 2019-08-15 do 2019-10-30
96.00
od 2019-08-15 do 2019-10-27
59.00
od 2019-08-15 do 2019-10-30
6.00
od 2019-08-15 do 2019-10-27
23.00

Wszystkie loty do Frankfurtu

Tanie loty do Brukseli (BRUK) od ,00 PLN

Chcesz lecieć tanio do Brukseli ? Zarezerwuj tani bilet lotniczy do Brukseli. Bezpośrednie tanie loty do Bruskeli z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Lublina. Sprawdź naszą ofertę promocyjną i zarezerwuj tanie bilety lotnicze online lub telefonicznie.

Bruksela posiada dwa porty lotnicze: lotnisko Bruksela Brussels Airport (BRU) oraz Bruksela-Charleroi (CRL). Lotniska te różnią się między sobą przede wszystkim wielkością i liczbą rocznie obsługiwanych pasażerów.

Warszawa (WAW) Bruksela (BRU)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tanich biletów lotniczych Wizzair, które oferują tanie loty na trasie Warszawa – Bruksela. Z warszawskiego lotniska Warszawa Okęcie (WAW) linie Wizzair oferują bezpośredni połączenie z lotniskiem Bruksela-Charleroi. Wyloty w sezonie letnim 2018 realizowane są codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godzinie 18:35-20:40, natomiast loty powrotne z Brukseli do Warszawy także 7 dni w tygodniu o godz 21:15-23:10... {czytaj więcej}

Wrocław (WRO) Bruksela (BRU)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tanich biletów lotniczych Ryanair, które oferują tanie loty na trasie Wrocław– Bruksela. Z wrocławskiego lotniska linie Ryanair oferują bezpośredni połączenie z lotniskiem Bruksela-Charleroi, które znajduję się nieopodal centrum miasta. Linie Ryanair oferują loty w sezonie letnim 2018 trzy razy w tygodniu we wtorek w godz 09:25-11:20, w czwartek w godz 15:40-17:35 i w sobotę w godz 20:55-22:50. Wystarczy wybrać dowolną datę wylotu i zarezerwować swój tani bilet lotniczy. Loty na trasie Bruksela-Wrocław także trzy razy w tygodniu we wtorek w godz 07:15-09:00, w czwartek w godz 13:30-15:15 i w sobotę w godz 18:45-20:30... {czytaj więcej}

Kraków (KRK) Bruksela (BRU)
Tanie linie lotnicze Ryanair, oferują Państwu bilety lotnicze z Krakowa do Brukseli na lotnisko Bruksela-Charleroi. Korzystne bezpośrednie loty Ryanair z Krakowa do Brukseli dostępne są w sezonie letnim 2018 aż sześć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele. Wylot z Krakowa w niedziele o godz 08:55, lądowanie w Brukseli o godz 10:55. Loty powrotne relacji Bruksela-Charleroi – Kraków także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele) o godz 06:30-08:30...{czytaj więcej}

Gdańsk (GDN) Bruksela (BRU)
Linie lotnicze Wizzair oferują połączenie na trasie Gdańsk – Bruksela. W sezonie letnim 2018 bezpośrednie loty zostają zawieszone...{czytaj więcej}

Lotnisko - Bruksela Airport (BRU)
Port lotniczy Bruksela jest największym lotniskiem w Belgii. Znajduje się ok. 12 km od centrum Brukseli, w miejscowości Zaventem, stąd można jeszcze czasami spotkać się z poprzednią formalną nazwą lotniska Aéroport de Bruxelles-Zaventem. Z trzema pasami startowymi pozwala na roczny przepływ ponad 18 milionów pasażerów. Lotnisko posiada też dobrze rozbudowaną infrastrukturę cargo...{czytaj więcej}

Lotnisko Bruksela-Charleroi (CRL)
Drugim portem lotniczym obsługującym stolicę Belgii jest Bruksela-Charleroi (Aéroport de Charleroi Bruxelles-Sud, CRL), lotnisko znajdujące się ok. 46 km od Brukseli, w pobliżu miejscowości Charleroi. Jest to międzynarodowy, niewielki port lotniczy, który oferuje głównie tanie przeloty do krajów europejskich. Na lotnisku Charleroi swoje usługi oferują przede wszystkim tanie linie lotnicze. Port posiada jeden pas startowy, a rocznie obsługuje do 4 milionów pasażerów. Jest to jednak istotne odciążenie ruchu lotniczego, mającego miejsce na lotnisku Brussels Airport. Z Polski do lotniska Charleroi obecnie latają linie Ryanair i Wizzair....{czytaj więcej}

Przykładowe loty z Warszawy do Brukseli

Wylot Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-10-08 21:40 Warszawa (WMI)
2019-10-08 23:45 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2019-10-21 07:55 Bruksela (CRL)
2019-10-21 10:50 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 99.00

Przykładowe loty z Krakowa do Brukseli

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-10 09:55 Kraków (KRK)
2019-10-10 11:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-16 07:30 Bruksela (CRL)
2019-10-16 10:30 Kraków (KRK)
FR
Cena od 153.00

Przykładowe loty z Wrocławia do Brukseli

Wylot Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

FR 8373
2019-10-07 13:50 Wrocław (WRO)
2019-10-07 15:30 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

FR 8373
2019-10-11 11:45 Bruksela (CRL)
2019-10-11 14:25 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 98.00

Przykładowe loty z Gdańska do Brukseli

Wylot Czas podróży: 14h 25m / 2 przesiadki

W6 1731
2019-09-11 07:15 Gdańsk (GDN)
2019-09-11 08:25 Sztokholm (NYO)
W6
W6 1502
2019-09-11 13:00 Sztokholm (NYO)
2019-09-11 14:30 Warszawa (WAW)
W6
W6 1381
2019-09-11 19:35 Warszawa (WAW)
2019-09-11 21:40 Bruksela (CRL)
W6

Powrót Czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka

FR 9565
2019-09-16 11:15 Bruksela (CRL)
2019-09-16 13:20 Sztokholm (NYO)
FR
W6 1734
2019-09-16 18:45 Sztokholm (NYO)
2019-09-16 19:50 Gdańsk (GDN)
W6
Cena od 286.00